Гевко Володимир Леонідович

Гевко Володимир Леонідович народився 20 серпня 1975 року в смт. Товсте, Заліщицького району Тернопільської області.

В 1997 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері», здобув кваліфікацію інженера-економіста.  У 2013 році Володимир Леонідович захистив дисертацію і йому присуджено ступінь  кандидата економічних наук, у 2015 році присвоєно вчене звання доцента. З 2017 року – Академік Академії соціального управління зі спеціальності «Соціальна політика».

З 1997 до 2017 року Володимир Гевко працював інженером, завідуючем лабораторією, асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри менеджменту у виробничій сфері. У 2017 році вступив в докторантуру університету за спеціальністю «Менеджмент».

За сумісництвом у 1996–1999 роках був координатором з маркетингу благодійного фонду „Бізнес-Інкубатор Тернопільщини”, 1999-2000 роках – начальником відділу маркетингу ВАТ „Тернопільський м’ясокомбінат”,  у 2002-2004 роках – комерційним директором ТОВ „Тернопільська газета”.

У 2001-2019 роках – директор «Навчально-консалтингової компанії «Профі-Центр». У 2015-2019 роках – голова правління Sp. z o.o. «Profi-Center», Польща, голова регіональної Ради підприємців при Тернопільській обласній державній адміністрації, Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

У 2019 році Володимира Леонідовича Гевка обрано депутатом Верховної Ради України від партії «Слуга народу». Працює заступником голови бюджетного комітету.