Года Мар’ян Адамович

Народився в с. Гнилиці Підволочиського району. У 1975 році закінчив Новосілківську середню школу.

У цьому році вступив у Тернопільський філіал Львівського політехнічного інституту на спеціальність “Механічне обладнання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій”. Для продовження навчання був переведений до Львівського політехнічного інституту, який закінчив у 1980 році.

За направленням Года М.А. почав працювати інженером на склозаводі в м. Рокитному Рівненської області.

З 1981 по 1982 рік служив в рядах Радянської армії.

Після служби в армії Мар”ян Адамович 19 років працював на Тернопільському пивзаводі №1- головним механіком, начальником цеху, головним інженером.

З 2001 по 2003 р. працював технічним директором в м.Миколаєві на підприємстві, яке займалось проектуванням та виготовленням технологічного обладнання для підприємств харчової промисловості.

З 2003 р. і по сьогоднішній день Года М.А.- директор Рівненського пивзаводу. Коли він прийшов на завод, підприємство не працювало. Молодий та енергійний керівник зумів організувати роботу так, що на сьогодні потужності заводу  повністю задіяні у виробництві. Живе пиво, яке випускає Рівненський пивзавод, відмінної якості і має попит у всьому Західному регіоні.