Василів Ігор Володимирович

Василів Ігор Володимирович народився 16 листопада 1979 року в місті Тернопіль. У 1997 році закінчив Тернопільську середню школу № 20. В цьому ж році вступив до Тернопільського державного технічного університету ім.І.Пулюя, який успішно закінчив у 2002 році, отримавши кваліфікацію інженера-електрика.

З 2006р. займається підприємницькою діяльністю.

У 2014 р. став співзасновником першого волонтерського Логістичного центру допомоги бійцям АТО в м. Тернополі. В тому ж році був обраний головою Тернопільського осередку ГО “Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан». Ігор Володимирович є співзасновником ГО “Інформаційне агентство «Терміново».

21 липня 2019 року обраний народним депутатом України від партії «Слуга народу». Ігор Василів є членом Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, а також керівником групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Албанія.